2007 yılında Antalya’da faaliyetlerine başlayan Teknik Bilişim Hizmetleri, müşterilerine bilişim, teknoloji ve güvenlik alanlarında hizmet vermektedir. Bilgi teknolojilerini müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına göre sunan Teknik Bilişim Hizmetleri zayıf akım sistemleri alanında da güvenilir bir çözüm ortağıdır.

Veri güvenliğinin sağlanması, sağlıklı ve güvenli bir şekilde veri yedekleme, güvenlik duvarı hizmetleri, HotSpot ve 5651, Wi-Fi, NetWork altyapısı ve Fiber Optik alanlarında en büyük destekçiniz olan Teknik Bilişim Sistemleri, güvenlik kamerası sistemleri, ev ve iş yerleri için alarm sistemleri, Access kartlı geçiş sistemleri, PDKS, turnike sistemleri, kapı dedektörleri ve X-Ray cihazları gibi geçiş kontrol sistemleri, telefon santrali hizmetleri ve görüntülü diyafon sistemleri alanlarında da size hızlı ve kaliteli çözümler sunar.

Teknik Bilişim Hizmetleri’nin kuruluş felsefesinde her zaman müşteri memnuniyeti temel ilkedir. Bu nedenle Teknik Bilişim Hizmetleri, deneyimli kadrosu, etkin çalışma prensibi, çözüm odaklı yaklaşımları, yenilikçi ve çağdaş çözümleri ve işine duyduğu sevgisi ile her zaman sizin için en güvenilir ve en hızlı hizmeti, istek ve ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde vermekte, satış sonrası desteği ile de her zaman yanınızda olmaktadır.

Misyonumuz

Teknik Bilişim Hizmetleri, son teknolojinin getirdiği yenilikleri, çağın istek ve ihtiyaçlarını ve yenilikçi çözümleri bir araya getirerek müşterilerine en çağdaş, en güvenli, en uygun ve en kaliteli hizmeti sunmayı, deneyimini müşterilerinin güvenliği ve huzuru için kullanmayı ve profesyonel kadrosu ile herkesi, bilgi teknolojilerinin güvenlik ve rahatlığı ile buluşturmayı misyonu olarak görmektedir.

Vizyonumuz

Teknik Bilişim Hizmetleri, ulaşabildiği her yere içinde bulunduğu durum ne olursa olsun en yenilikçi ve en çağdaş çözümleri götürmeyi, ürün ve hizmetlerinin buluştuğu yerlere değer katmayı, müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına en uygun çözümleri üretmeyi ve her zaman onların en önemli çözüm ortağı olmayı vizyonu olarak görmektedir.

Değerlerimiz

Genç, Dinamik ve Sosyal Çalışma Ortamı

Teknik Bilişim Hizmetleri olarak kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize güven ve huzur sağlıyoruz. Aynı şekilde, çalışma ortamımızın da güvenliği ve huzurunu sağlamamız gerektiğine ve ancak bu şekilde müşterilerimize faydalı olabileceğimize inanıyoruz. Bu sebeple, çalışma ortamımız genç, dinamik ve sosyal bir yapıya sahiptir ve herkesin görüşünü açıklamakta özgür olduğu bir ortamdır. Teknik Bilişim, yenilikçi ve çağdaş iş anlayışı ile başarıya ulaşmıştır.

Takım Çalışması ve Uyum

Takım çalışmasının ve uyumluluğun gücüne inanıyor bu sebeple tam bir ekip çalışmasıyla hareket ediyoruz. Bunun için ortak çalışıyor, birlikte üretiyor ve birlikte başarıyoruz.

İstek ve İhtiyaçlara Tam Uygunluk

Herkesin istekleri ve ihtiyaçları farklılık gösterir. Bu yüzden, tüm müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını can kulağıyla dinliyor ve onlara en uygun çözümleri sunuyoruz. Böylece müşterilerimizin memnuniyetini, güvenliğini ve huzurunu tam anlamıyla sağlamış oluyoruz.

Yenilikçi ve Çağdaş Fikir

Ezber bozan fikirler üretmek, hayal etmek ve özgürce düşünmek yenilikçi ve çağdaş olmanın gerekliliklerindendir. Yenilikçi ve çağdaş fikirlerle çözüm ürettiğimiz için biz de her yeni fikre büyük bir dikkatle yaklaşıyor ve deneyimlerimiz ile çağdaş fikirleri harmanlayarak müşterilerimiz en etkili çözümü sunuyoruz.

KAPAT