Destek Talebi

Destek talebi oluşturun

Teklif Alın

Size özel tekliflerimizi değerlendirin

Ücretsiz Keşif

Ücretsiz keşiften yararlanın

Veri Güvenliği​

Dijital verilerin kullanımının artması ile birlikte, verilerin güvenliğinin sağlanması da daha fazla önem kazanmıştır.

Günlerce veya aylarca yapılan çalışmaların birkaç megabyte boyutundaki tekbir dosyaya sığabilir. Yani tek bir dosyayı kaybetmek onlarca kişinin emeğinin ve zamanının boşa gitmesi anlamına gelebilir. Bilgisayar ortamında yardımcı yazılımlar ile çalışmak size zaman kazandırdığı gibi, tedbir almamanız durumunda daha fazla zaman kaybetmenize de neden olabilir. Bunun yanı sıra gizli kalması gereken bilgilerin işletmenizin dışına çıkması veya farklı yerlerde kullanılması da istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Verilerin bozulması, silinmesi ve çalınmasına karşı alabileceğiniz güvenlik tedbirleri hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Veri Yedekleme​

Veri güvenliğinin tamamlayıcı parçalarından birisi veri yedekleme sistemleridir. Otomatik ve manuel olarak veri yedekleme yapılabilir.

Veri yedekleme,

Verinin türüne, boyutuna ve değişme süresine bağlı olarak anlık senkronize, saatlik, günlük, haftalık ve aylık gibi farklı periyodlarda yapılabilir. Nasıl bir yedekleme sisteminin kullanılacağına ve ne sıklıkla yedek alınacağına bir uzmanın karar vermesi çok önemlidir. Boyut olarak yüksek olmayan veriler bulut ortamında yedeklenebileceği gibi, yüksek boyutlu veriler fiziksel ortamda güvenli yedeklenebilir. Yedekleme işlemi için yedekleme üniteleri veya yazılımları kullanılabilir. Doğru seçilmiş ve konfigüre edilmiş bir yedekleme sistemine sahipseniz olası bir felaket durumunu hiç zarar görmeden atlatabilirsiniz.

Güvenlik Duvarı

Siber saldırılara karşı tedbirinizi aldınız mı? Benim başıma gelmez demeyin. Belki de böyle bir durumla karşılaşan herkes aynı şeyi düşünüyor du.

Wifi Hotspot

5651 Loglama

Network Altyapı

Bilgi teknolojisi sistemleri için gerekli en önemli altyapı

Fiber Optik

KAPAT