Destek Talebi

Destek talebi oluşturun

Teklif Alın

Size özel tekliflerimizi değerlendirin

Ücretsiz Keşif

Ücretsiz keşiften yararlanın

Access Geçiş Kontrol Sistemleri

Tüm giriş çıkışlar kontrolünüz altında mı olsun istiyorsunuz. Gerçek bir ofis güvenliği ve disiplin…

En küçükten en büyüğe tüm işletmelerde ofis, evrak ve bilgi güvenliği sağlamak, yetkilendirme yaparak izinsiz girişleri engellemek için en ideal çözümdür. Girişleri şifre, kart, parmak izi, yüz tanıma ve retina tarama sistemlerinden herhangi birisi ile ve ya dilediğiniz birkaç kombinasyonu beraber kullanarak kontrol altına alabilirsiniz. Çalışanlarınızın girmesi yasak olan bölümlere girmesini engelleyebilir, giriş izni olanların da girişlerini kayıt altına alabilirsiniz. Ortak kullanım alanlarında ki hareketleri ve çalışanlarınızın bu alanları kullanımlarını da kontrol edebilirsiniz.

Personel Takip Sistemleri (PDKS)

Çalışanlarınızın mesai takibini yapmakta zorlanıyor musunuz? Puantaj hesaplamaları gözünüzde büyümesin.

Kısaca PDKS olarak bilinen Personel Devam Kontrol Sistemi personel sayısı yüksek işletmeler de mesai takibi ve puantaj hesaplama konularında büyük kolaylık sağlamaktadır. Özellikle personel sayısı yüksek ise puantaj hesaplama başlı başına bir iştir ve ciddi zaman ve efor gerektirir. Bu işi PDKS yazılımı ile dakikalar içerisinde bitirebilirsiniz. Parmak izi ve yüz tanıma cihazları ile çalışan sistemlerin güvenliği oldukça yüksek hata olasılığı ise nerdeyse yoktur. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Turnike Sistemleri

Geçiş kontrol sistemlerini tamamlayan en önemli parçadır. Üzerlerine monte edilen kart okuyucu ve parmak izi okuyucu gibi cihazlar ile giriş çıkışlar tamamen kontrol edilebilir.

Turnikeler, Access geçiş kontrol sistemleri, pdks uygulamaları, yemekhaneler, askeri ve kamu kurumları, fabrikalar, hastaneler gibi personel ve ziyaretçiler yaya trafiğinin kontrol edilmesi ve düzenlenmesi gereken yerlerde oldukça etkilidir. Kullanım amacına göre çeşitlilik gösterebilir ve yaya yoğunluğuna göre doğru modelin seçilmesi çok önemlidir. Turnikeler boy tipi, bel tipi tripod, dekoratif turnikeler, hızlı geçiş turnikeleri ve vip turnikeler gibi kategorilere ayrılırlar. İhtiyacınız olan doğru modeli sizin için seçebilir ve sistemin kurulumunu profesyonel bir şekilde yapabiliriz.

Plaka Tanıma Sistemleri

Araç trafiğinin kontrol edilmesi ve izinsiz araçların engellenmesinde tam otomatik çalışan bir otomasyon sistemidir.

Plaka tanıma sistemleri,

Otoparklar, siteler, köprü ve gişeler, otogarlar, avmler gibi araç giriş çıkışlarının düzenlenmesi, kontrol edilmesi ve kayıt altına alınması gereken yerlerde kesin çözümdür. Araçları plaka veya araç üzerindeki manyetik etiketten tanıyarak geçişlerin daha hızlı yapılmasının sağlandığı gibi geçiş izni olmayan araçlarda engellenir. Ücretli otoparklarda araçların giriş çıkış ücretleri plaka tanıma sistemi üzerinden hesaplanır. Bariyer ve otomatik kapı gibi sistemlerde plaka tanıma sistemi ile tam entegre çalışır. Şehir giriş çıkışlarında konuşlandırılan plaka okuma kameraları da güvenlik bakımından çok büyük önem teşkil eder.

Kapı Dedektörleri

Kapı tipi üst arama dedektörleri neredeyse gündelik hayatın bir parçası haline geldi diyebiliriz. Silah ve tehlike oluşturabilecek metal eşyalar ile girilmesi yasak olan alanların girişlerinde tespit amaçlı kullanılırlar.

Özellikle havaalanları, avmler, askeri alanlar, hastaneler gibi çok fazla sayıda insanın ortak kullandığı alanlarda içeri girişlerde güvenlik nedeni ile üst araması yapılır. Herkesin tek tek üstünü aramak hem çok zahmetlidir hem de tam anlamı ile bir arama gerçekleştirmek zordur. Silah vb gibi tehlike oluşturabilecek eşyaların tespit edilmesi ve içeri girmesinin engellenmesinde zaman ve personel sayısında ciddi avantaj sağlarlar. Kapı dedektörleri aycıca kişi sayma amaçlıda kullanılabilir.

XRAY ve Tarayıcılar

Xray dedektörleri genel olarak valiz, çanta gibi bagajların ve içi görünmeyen paketlerin kontrol edilmesinde kullanılır.

Özellikle havalimanları, alışveriş merkezleri gibi yaya girişlerinin yoğun olduğu, çanta ve valizlerin kontrol edilmesi gerektiği yerler için xray dedektörleri en ideal çözümdür.  Metal kapı dedektörlerinden farklı olarak metal eşyalar dışında tehlikeli sıvı maddeler, patlayıcı maddeler ve uyuşturucu maddeler gibi birçok materyali gösterebilirler. Bu sayede tehlikeli olabilecek her şey detaylı görülebilir. 3D görüntüleme özelliğine sahip modelleri de vardır.

KAPAT