Destek Talebi

Destek talebi oluşturun

Teklif Alın

Size özel tekliflerimizi değerlendirin

Ücretsiz Keşif

Ücretsiz keşiften yararlanın

"Eksiksiz bir güvenlik sistemi ile sizin için koruma altında"

Hırsızlık

Bizi tercih ettiyseniz hırsızları dert etmeyin.

Siz evde olun veya olmayın meydana gelebilecek tüm olumsuz durumları alarm sistemi algılar ve sirenleri devreye sokarak ilk engelleme görevini yapar. Bu esnada haber alma merkezimize ve size durumu bildirir.

Gerektiğinde de güvenlik güçlerinin en hızlı şekilde müdahale etmesi için haber merkezimiz gerekli birimler ile iletişime geçer.

Yangın

Keşke dememek için yangın risklerine karşı tedbirinizi önceden alın.

Alarm sistemlerinin önemli ekipmanların dan birisi olan duman ve ısı artış algılama dedektörleri güvenliğin önemli faktörlerindendir. Eviniz de yaşamı kolaylaştıran ama bir o kadarda yangına neden olabilecek çok sayıda ısı ve elektrikle çalışan ev aleti, elektrik prizleri ve kabloları vardır. Gerek zamanla deformasyon kaynaklı gerekse insan hatalarından kaynaklı tehlikeli durumlar ve yangın riskleri oluşabilir. Alarm sisteminiz bu riskleri algılar ve gerekli müdahale için haber merkezimize ve size bilgi verir. Üstelik alarm sistemi devrede olmasa bile.

Gaz Kaçağı

Bazı tehlikeleri siz göremeseniz de sorun yok. Alarm sisteminiz her şartta devrede.

Yaşamımızı kolaylaştırarak konfor sağlayan ve hızla evlerde yer almaya devam eden doğalgaz sistemleri de maalesef ciddi risk teşkil etmektedir. Bu riskleri de alarm sisteminiz sayesinde en başında fark ederek önleyebilirsiniz. LPG ve doğalgaz kullanmanın konforunu güvenli hale getirin.

Su Baskını

Eve döndüğünüzde bıraktığınız gibi bulun. Kötü sürprizlerle karşılaşmayın. 

Su hayatımızın her yerinde ama her zaman aynı masumiyette değil. Bir anlık dikkatsizlik veya unutkanlık gününüzü kabusa çevirmesin. Alarm sisteminiz sayesinde bu kabustan hiç başlamadan uyanın.

Acil Sağlık

Acil bir durum mu var? Ambulans bir tuş kadar yakınınızda.

Acil sağlık durumlarında da alarm sisteminiz yanınızda. Üzerinizde taşıyabileceğiniz veya kolay ulaşabileceğiniz bir yerde muhafaza ettiğiniz bir buton ile haber merkezimize göndereceğiniz bir sinyal ile ambulans en kısa sürede evinizde. Üstelik alarm sisteminizin devrede olmasına gerek yok.

Mobil Kontrol

Olmazsa olmazlarımız arasında yer alan cep telefonları ile alarm sisteminiz her an kontrolünüzde.

Telefonunuza ücretsiz yükleyeceğiniz bir uygulama ile alarm sisteminizi uzaktan devreye alabilir veya çıkarabilirsiniz. Sistem hakkında anlık bilgi alabileceğiniz gibi geçmişe dönük olayları da inceleyebilirsiniz.

Sisteme entegre kameralar ile evinizi canlı izleyebilirsiniz. Alarm durumlarında ise alarm bölgesinin görüntüsü telefonunuza otomatik gelir.

Haber Alma

Siz alarm sisteminizi devreye alın yeter. Gerisini haber merkezimiz takip eder.

Alarm haber alma merkezi 7/24 kesintisiz çalışır ve alarm sisteminizi izler. Sisteminizden gelecek tüm sinyalleri anında değerlendirir ve güvenliğiniz için ilgili kurumlarla iletişime geçer.

Alarm haber alma merkezi alarm sisteminizin sağlık durumunu da izler. Böylece sistemde olabilecek teknik arızalara en hızlı şekilde müdahale edilmesi sağlanır. Alarm sistemi raporunuz aylık olarak mail adresinize gönderilirken sizde istediğiniz anda bu rapora ulaşabilirsiniz.

KAPAT