Destek Talebi

Destek talebi oluşturun

Teklif Alın

Size özel tekliflerimizi değerlendirin

Ücretsiz Keşif

Ücretsiz keşiften yararlanın

"İş yerinde olmadığınız anlarda da koruma altında"

Hırsızlık

Siz işyerinizden ayrıldıktan sonra da alarm sisteminiz 7/24 çalışmaya devam eder. Oluşabilecek hırsızlık olaylarına karşı hareket dedektörleri ve manyetik kontaklar alarm sistemini devreye sokarak hırsızlık olayını engeller. Bu sayede işyerinizle birlikte değerli eşyalarınız, bilgi ve belgelerinizde korunur.

Yangın

Alarm sistemlerinin önemli ekipmanların dan birisi olan duman ve ısı artış algılama dedektörleri güvenliğin önemli faktörlerindendir. Gerek insan hatalarından gerekse çevresel faktörlerden kaynaklanan yangın riskleri oluşabilir. Alarm sisteminiz bu riskleri algılar ve gerekli müdahale için haber merkezimize ve size bilgi verir. Üstelik alarm sistemi devrede olmasa bile.

Gaz Kaçağı

Gaz kaçağı tehlikesi siz işyerinde olduğunuz zamanlarda bile olabilir. Bu nedenle alarm sisteminiz bu tehlikeyi 24 saat algılamaya hazır olarak programlanmıştır. Bu riski aklınızdan çıkarabilirsiniz.

Su Baskını

Alarm sistemi sayesinde çok küçük maliyetlerle çok daha büyük zararları önlemek mümkündür.

Yaşayacağımız bir su baskını olayında birçok bilgi, belge ve elektronik cihaz zarar görebilir. Oysaki sisteme ilave edilecek bir su baskını dedektörü sayesinde olay gerçekleşmeye başladığı ilk anda haberdar olursunuz.

Acil Sağlık

Acil durumlar da ambulans size bir tuş kadar uzakta. Siz sadece kablolu veya kablosuz tercih ettiğiniz acil sağlık tuşuna basın, gerisini haber merkezimize bırakın. 

Mobil Kontrol

Kontrol her zaman ve her yerde elinizin altında.

Olmazsa olmazlarımız arasında yer alan cep telefonları ile alarm sisteminiz her an kontrolünüzde. Telefonunuza ücretsiz yükleyeceğiniz bir uygulama ile alarm sisteminizi uzaktan devreye alabilir veya çıkarabilirsiniz. Sistem hakkında anlık bilgi alabilir ve sisteme entegre kameralar ile işyerinizi canlı izleyebilirsiniz. Alarm durumlarında ise alarm bölgesinin görüntüsü telefonunuza otomatik gelir.

Haber Alma

Alarm haber alma merkezi 7/24 kesintisiz çalışır ve alarm sisteminizi izler. Sisteminizden gelecek tüm sinyalleri anında değerlendirir ve güvenliğiniz için ilgili kurumlarla iletişime geçer.

Alarm haber alma merkezi sayesinde işyerinizin kim tarafından ne zaman kapanıp ne zaman açıldığını anlık öğrenebilirsiniz. Ayrıca mesai saatleri dışında işyeriniz açılırsa kim tarafından açıldığını anında öğrenirsiniz.

Alarm haber alma merkezi alarm sisteminizin sağlık durumunu da izler. Böylece sistemde olabilecek teknik arızalara en hızlı şekilde müdahale edilmesi sağlanır. Alarm sistemi raporunuz aylık olarak mail adresinize gönderilirken sizde istediğiniz anda bu rapora ulaşabilirsiniz.

KAPAT