Destek Talebi

Destek talebi oluşturun

Teklif Alın

Size özel tekliflerimizi değerlendirin

Ücretsiz Keşif

Ücretsiz keşiften yararlanın

"Güvenlik kamera sistemleri, olayların aydınlatılması ve konusunda da oldukça önemli bir faktördür"

Son yıllarda yapılan birçok araştırma güvenlik kamera sistemlerinin can ve mal güvenliğinin sağlanması konusunda oldukça önemli bir yere sahip olduğunu kanıtlamıştır. Hırsızlık başta olmak üzere birçok kötü duruma karşı caydırıcı etkiye sahiptir. Bu sayede karşılaşabileceğiniz birçok olumsuz durum sizin haberiniz olmadan önlenmiş olur.

İnternet bağlantısı ile nerede olursanız olun saniyeler içinde kameralarınızı canlı izleyebilir, kayıt kapasitesine bağlı olarak geçmişe dönük aylarca kayıta da ulaşabilirsiniz. Evler, işyerleri, sokaklar, oto parklar ve alış veriş merkezleri gibi birçok yaşam alanı ve sosyal alan güvenlik kamera sistemleri ile 7 gün 24 saat izlenmekte ve kayıt edilmektedir.

Ayrıca güvenlik kamera sistemleri, olayların aydınlatılması ve suçluların tespit edilmesi konusunda da oldukça önemli bir faktördür.

AHD Kameralar

Aradığınız kalite ve bir o kadar da ekonomik bir çözümse AHD kameralar tam size göre.

AHD ( Analog HD ) kameralar analog CCTV kamera altyapısını kullanan 4 MP çözünürlüğe kadar görüntü sağlayabilen ve analog kameralara göre çok daha uzun kablo mesafelerinde bu görüntüleri aktarabilen bir teknolojidir. En önemli avantajı analog CCTV kameralar ile aynı kablo altyapısını kullanmasıdır. Bu sayede mevcut kamera sisteminizi kabloları değiştirmeye gerek kalmadan yenileyebilirsiniz. Üstelik kamera sisteminizi ne zaman yaptırdığınızın ve markasının bir önemi yoktur. İç ortam dome tipi , dış ortam bullet  ve PTZ gibi her alanda kullanabileceğiniz kamera tipleri mevcuttur. Hem sistemini yenileyenler hem de yeni sistem alanlar için oldukça ekonomik bir çözümdür. Ayrıca internet bağlantısı ile ister canlı ister geçmişe dönük kayıtlarınızı istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

IP Kameralar

Maksimum güvenlik için teknolojinin son nimetlerinden faydalanın.

IP (network) kameralar üzerlerinde bulunan dijital sensörler ile elde ettikleri görüntüleri dijital bilgiye çevirerek network bağlantısı aracılığı ile kayıt cihazlarına, bilgisayarlara ve mobil cihazlara aktaran kameralardır. En yüksek çözünürlük ve özelliklerdeki kameralar IP kameralardır. Video analiz özellikleri ile yüz algılama, kişi sayma, yasak bölge, sanal sınır, kayıp nesne, yabancı nesne ve akıllı alarm gibi birçok gelişmiş özellikte IP kameralardadır. 512 kanala kadar 4K (12 Mega piksel) ip kamera tek NVR ile izlenebilir ve kaydedilebilir. Bulut kayıt özelliği ile kayıtlar daha güvenli bir platformda tutulabilir ve entegre ultra sıkıştırma yazılımları ile daha uzun süre kayıt yapılabilir.

Kablosuz Kameralar

Kabloları sorun etmeyin, kablosuz HD görüntünün ve konforun tadını çıkartın.

Kablolama için uygun olmayan ev ve işyerleri için ideal bir çözümdür. Kurulumu kolay ve tadilat gerektirmeyen bir sistemdir. Dahili hafıza kartına yüksek çözünürlükte sesli HD kayıt yapabildiği gibi bu kayıtları aynı zamanda bir kayıt cihazına da yapabilir. Ekstra bir aparat veya donanıma gerek kalmadan mobil cihaz ve bilgisayarlardan kolaylıkla izlenebilir. Daha fazla bilgi ve ücretsiz keşif için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bebek Kameraları

Bebeğinizin yanında olmasanız da gözünüz hep üzerinde.

Yanında olmasanız da aklınız onda kalmasın. Çeşitli nedenlerle bebeklerinizden ayrı kalabilir veya onları başkalarına emanet edebilirisiniz. Mesafeleri sorun etmeyin. İşyerinizde çalışırken bir taraftan da canlı olarak olan biteni izleyebilirsiniz. Kablosuz modelleri ile kolay ve hızlı bir şekilde kurulumu yapılabilir sizde teknolojinin ve konforun tadını çıkartabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve ücretsiz keşif için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kayıt Cihazları

En ihtiyaç duyduğunuz o an da güvenlik kamera sisteminiz kayıt yapmamış mı.

Şüphesiz ki kayıt cihazları güvenlik kamera sistemlerinin en önemli yapı taşlarıdır. Stabil kayıt yapmayan bir sistemin aslında bir önemi yoktur. Bu tür durumlarla karşılaşmamak için kayıt cihazının 7/24 çalışma performansına sahip olması çok önemlidir. Sistemi sürekli kontrol etmek ciddi zaman ve efor gerektirdiğinden genelde ihmal edilir ve güvenlik kameralarına ihtiyaç duyulduğunda sorun fark edilir. Oysaki iyi bir kayıt cihazı yıllarca sorunsuz çalışabilir. Tabiki bu performans için kullanılan disklerinde 7/24 özellikli güvenlik diski olması gerektiği unutulmamalıdır. İhtiyaç duyduğunuzda yanınızda olan sistemler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

KAPAT